Praser aluminium

Oferta pracy dodana przez: Biurokatowice E Workspa, w kategorii: Praca fizyczna

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Biurokatowice E Workspa, w dniu: 2021-05-13

Pełna treść ogłoszenia:

Agencja Pracy Tymczasowej e-work HR Company Poland Sp. z o.o (wpis do ewidencji agencji zatrudnienia nr 491) poszukuje kandydatów na stanowisko:

Stanowisko: PRASER ALUMINIUM

Lokalizacja: DĄBROWA GÓRNICZA

Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • Kontrola jakości wyrobu,
  • Kontrola procesu produkcji,
  • Przestrzeganie przepisów BHP oraz PPOŻ.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Umowę o pracę tymczasową,
  • Atrakcyjny system premiowania,
  • Dojazd z Sosnowca i Zawiercia,
  • Przyjazną atmosferę,
  • Możliwość zdobywania i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Pakiet szkoleń,
  • Wsparcie doświadczonych pracowników,
  • Możliwość przejścia bezpośrednio pod firmę,
  • Opiekę i pomoc koordynatora.

Oczekujemy:

  • Gotowości do pracy zmianowej,
  • Dokładności w wykonywaniu obowiązków,
  • Nastawienia na dłuższą współpracę,

        Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z klauzulą o ochronie danych osobowych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

·        „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez e-work HR Company Poland siedzibą przy ul. Narutowicza 7/9, 90-117 Łódź jako potencjalnego pracodawcy, w tym wizerunku, dla celów związanych z uczestnictwem w danym procesie rekrutacyjnym Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.”

·        „Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez e-work HR Company Poland”.

Informujemy, że e-work HR Company Poland chroni dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz.Urz. UE L 119 z 04.05.2016). Szczegóły dot. zasad ochrony danych osobowych przez e-work HR Company Poland dostępne są pod adresem: www.e-workhrcompany.pl/privacy-policy/

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza, Śląskie

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 502700016

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiDąbrowa.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty