Pracownik do obsługi punktu lombardowego!

Oferta pracy dodana przez: Dabrowalombard, w kategorii: Obsługa klienta

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Dabrowalombard, w dniu: 2019-09-02

Pełna treść ogłoszenia:

Poszukujemy pracownika do obsługi punktu lombardowego w Dąbrowie Górniczej

Zajmujemy się udzielaniem pożyczek gotówkowych pod zastaw - pożyczki lombardowe.

oraz sprzedaży biżuterii złotej, srebrnej, RTV, AGD itp

Jesteśmy największą siecią tego typu placówek w Polsce i jedną z największych w Europie.

Od przyszłych pracowników oczekujemy:

- ogólnego pojęcia o elektronice, elektronarzędziach, sprzęcie RTV i AGD

- znajomości systemu operacyjnego Windows

- obycia z internetem, przeglądarkami internetowymi

- chęci do pracy

- niekaralności

- dyspozycyjności zgodnie z grafikiem

- zaangażowania w rozwój firmy

- pewności siebie,

- inteligencji i samodzielności w działaniu,

- kultury osobistej,

- pozytywnego nastawienia,

- prawa jazdy kat. B będą atutem,

W zamian za powyższe oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- system szkoleń,

- możliwość rozwoju,

- atrakcyjne premie sprzedażowe,

- pracę w miłym zespole,

- jasny system godzinowy (15 dni pracy, 15 dni wolnego!),

- pracę, która daje duże pole samodzielności i satysfakcji,

- możliwość wykazania się kreatywnością.

Zakres obowiązków:

- wycena wartości przedmiotów,

- udzielanie pożyczek,

-obsługa bardzo prostego i intuicyjnego programu,

- sprzedaż stacjonarna i internetowa za pośrednictwem portali allegro, olx, loombard,

- dbanie o ład i porządek placówki.

Proszę nie męczyć wiadomościami oraz telefonami, konieczne jest wysłanie CV.

Swoje zgłoszenia prosimy kierować poprzez OLX lub na adres e-mail przypisany do ogłoszenia. Warunkiem wzięcia udziału w rekrutacji jest wysłanie swojego CV, nie pomijając klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Wynagrodzenie: 1800-2500

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 327259602

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiDąbrowa.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty