Poszukujemy pracowników ogólnobudowlanych do prac prostych na budowie.

Oferta pracy dodana przez: Alina H Fhr, w kategorii: Administracja biurowa

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Alina H Fhr, w dniu: 2020-04-15

Pełna treść ogłoszenia:

Planowany początek robót od połowy maja.
Na wyrabianie pozwoleń na prace trzeba co najmniej 2 tygodnia, dla tego wszystkich chętnych zapraszam do kontaktu juz od teraz.
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Rodzaj pracy: Montaż konstrukcje na fabryce która dopiero się buduję.
Obowiązki: Montaż paneli, wkręcanie śrub, transportowanie materiałów, sprzątanie
Wymagania:
• nie wymagamy doświadczenia
• kandydaci z gotowymi wizami lub biometryką co najmniej 2 miesiące
• wiek do 50 lat (na daną chwilę poszukujemy mężczyzn)
•dla osób z Gruzji obowiązkowa znajomość języka rosyjskiego
Oferujemy:
•wynagrodzenie 14 zł netto/godzinę płatne do 10go każdego następnego miesiąca (operator podesta nożycowego 16 netto/godzinę)
•zakwaterowania 300 zł (media)
•bezpłatny dojazd do pracy
•praca 9-10 godzin (7-17, Pn-Sb), mogą być nadgodziny
•odzież oraz buty robocze po stronie pracodawcy
•wypłatę wynagrodzenia na czas

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Домброва Гурнича

Wynagrodzenie: 14zł/ za godzinę

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: +48 668 428 386

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiDąbrowa.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty