Pracownik produkcyjny

Oferta pracy dodana przez: YAWAL SA, w dniu: 2021-04-29

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Pełna treść ogłoszenia:

FINAL S.A. jest nowoczesną i dynamiczną firmą zajmującą się produkcją profili aluminiowych i ich anodowaniem, lakierowaniem i prefabrykowaniem. FINAL S.A. należy do Grupy Kapitałowej Yawal, która odgrywa jedną z kluczowych ról w branży. Zatrudniamy łącznie ponad 600 pracowników.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza koło Tucznawy w Strefie Ekonomicznej

Zatrudnimy pracowników na Wydział Tłoczni lub Wydział Anodowni

Zadania na wydziale tłoczni:

  • Wykonywanie czynności produkcyjnych na linii technologicznej tłoczni
  • Kontrola jakości produkowanych profili, ich geometrii i cech powierzchni
  • Uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej
  • Szybkie reagowanie w celu zabezpieczenia ciągłości produkcji

Zadania na wydziale anodowni:

  • Montaż (zawieszanie) i demontaż materiału po procesie z zawieszek (praca w parach)
  • Przeprowadzanie wstępnych oględzin powierzchni materiału przeznaczonego do procesu
  • Dbałość o czystość na stanowisku pracy oraz przestrzeganie zasad BHP

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na produkcji
  • Umiejętność koncentracji uwagi przy realizacji powierzonych zadań
  • Sumienność, systematyczność, dokładność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane uprawnienie na suwnice (min. IIS) – dotyczy tylko pracy na wydziale tłoczni

 Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjny system premiowy,
  • Dodatkową premię uzależnioną od wyników pracy,
  • Nagrody z Programu Poleceń,
  • System szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Szansę uczenia się, wymiany wiedzy i doświadczeń wśród najlepszych,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pracę w przyjaznym otoczeniu,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Kartę Multisport współfinansowaną przez pracodawcę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV  wpisując w tytule nazwę stanowiska na adres: praca@final.pl

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych* rekrutacji.”

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 32 299 00 00

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiDąbrowa.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty