Elektrycy budowlani i przemysłowi - Niemcy

Oferta pracy dodana przez: Rekrutacja Sky-Personal, w dniu: 2019-07-08

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Pełna treść ogłoszenia:

Niemiecka Firma sky Personal posiada zlecenia zlokalizowane na terenie całych Niemiec i do nich dopasowujemy indywidualny termin rozpoczęci pracy odpowiadający kandydatowi.Dla naszych klientów poszukujemuy dobrach elektryków budowlanych i przemysłowych.

Praca stacjonarna w Berlinie, Magdeburgu, Dresden, Braunschweig lub Monachium, ale proszę zapytać o dostępność ofert w rejonach, które Państwa interesują.

Wymagania:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata.
• Podstawowa lub komunikatyna znajomość języka niemieckiego.
• Wykształcenie zawodowe kierunkowe - techniczne lub elektryczne.
• Wiedza na temat symboli, norm i kodów podawanych w rysunkach konstrukcyjnych i schematach.
• Umiejetność czytania schematów elektrycznych i rysunków technicznych.
• Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd.

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie z możliwoscia podwyżki.
• Wysokie wynagrodzenie – 2400 € netto w górę + premie! (Możliwość negocjacji)!
Rozbudowany System premiowy: 1000 €!
• Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach.
• Wynagrodzenie płatne miesiecznie na konto pracownika.
• Możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek.
• Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym.
• Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę.
• Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek.
• Prace w systemie jednozmianowym, zmianowym.
• Opieka polskiego koordynatora.

Zadania elektryka przemysłowego:
• Przyłączanie kabli do rozdzielni oraz urządzeń przemysłowych.
• Rozprowadzanie różnego rodzaju kabli, przycinanie i wykańczanie okablowania przy użyciu róznych technik przyłączeniowych.
• Montowanie szaf sterowniczych na podstawie rysunków i schematów.
• Posługiwanie sie elektronarzedziami.

Zadania elektryka budowlanego:
• wykonywanie pomiarów elektrycznych.
• konserwacja i renowacja instalacji elektrycznych.
• montaż, serwis i naprawa instalacji elektrycznych.
• montaż instalacji elektrycznych w obiektach przemysłowych, handlowych i mieszkaniowych.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV w języku polskim, niemieckim lub angielskim.
Kontakt telefoniczny możliwy pon.-pt. od 08-17.
Telefon: +49 5242976 060

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Toruń

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 495242976060, E-mail: rekrutacja@sky-personal.de

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiDąbrowa.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty